-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з демонтажу та монтажу (підключення до мережі) дизель-генераторів електричного струму
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-006541-a
Завершена
1 522 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
63226b6b52a049e88c9d0d935e60f1bc
Внутрішній номер закупівлі:
30253371
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-006541-a
Замовник:
ГУПФУ в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20551088
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 15
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Семанишин Валерій Степанович +380506719364 gu@if.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-08-19-009530-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 522 800.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з демонтажу та монтажу (підключення до мережі) дизель-генераторів електричного струму
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "Посейдон-Плюс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36452270
-
Контактна особа:
Холощак Юрій Володимирович 0676733447 mp@poseidon.lviv.ua
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, м.Городок, вул. Львівська, 38А
Ціна пропозиції
1 522 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
36ccec8f00c342f9ba66fcef3449294d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-006541-a-a1
Постачальник:
Приватне підприємство "Посейдон-Плюс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36452270
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, м.Городок, вул. Львівська, 38А
Номер договору:
206
Сума договору:
1 522 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 269 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з демонтажу та монтажу (підключення до мережі) дизель-генераторів електричного струму: 1 522 800.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 03:00 - 31.12.2026 03:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний