• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з перевезення лісозаготівельної техніки

Завершена

1 500 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 34ab46cdedc846dd83f12a05583eb6f2
Внутрішній номер закупівлі: 30253349
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-006519-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Шевченко Євгенія Миколаївна 380993065707 evgeniya.shevchenko@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Станом на 26 серпня 2026 року у філії «Центральний лісовий офіс» ДП «Ліси України» виникла нова непередбачувана нагальна потреба у закупівлі послуг з перевезення спеціалізованої лісозаготівельної техніки для забезпечення виконання невідкладних до 30.09.2026 заходів з очищення від лісових насаджень місць проходження ліній оборони та облаштування інженерно-технічних і фортифікаційних споруд в інтересах сил безпеки і оборони України. Необхідність виконання зазначених заходів обумовлена зверненням Угрупування військ (сил) «Захід» Міністерства оборони України від 27.07.2026 № 17/354, зверненням Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України від 16.08.2026 № 518/9698 та зверненням філії «Столичний лісовий офіс» від 06.08.2026 № 2893/40.1.16-ВЛ. Наявність та нагальність зазначеної потреби також підтверджується наказом Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» від 26.08.2026 № 976 «Щодо виконання комплексу невідкладних заходів з метою забезпечення виконання завдань з оборони державного кордону» (далі — Наказ). Відповідно до Наказу філія «Центральний лісовий офіс» разом з іншими структурними підрозділами Підприємства повинна забезпечити необхідними матеріально-технічними ресурсами, у тому числі спеціалізованою лісозаготівельною та транспортною технікою, виконання робіт на території Овруцького надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» на орієнтовній площі 30 га в термін до 30.09.2026. До виконання робіт буде залучена наступна спеціалізована лісозаготівельна техніки: Форвардер АМКАДОР 2662-01, ХарвестерJohn Deere 1270G , БЕЛАРУС 3522, БЕЛАРУС МТЗ-82.1, ГКБ-8328 Для виконання визначених завдань виникла необхідність у переміщенні зазначеної техніки до місця проведення робіт. Харвестери та форвардери є спеціалізованою великогабаритною та важкою лісозаготівельною технікою, конструктивні та технічні характеристики якої зумовлюють необхідність її перевезення спеціалізованими транспортними засобами, зокрема низькорамними напівпричепами (траллами), що забезпечують безпечне транспортування техніки до місця виконання робіт. Власні спеціалізовані низькорамні транспортні засоби, необхідні для перевезення зазначеної техніки, на балансі Підприємства відсутні, у зв’язку з чим забезпечення її переміщення до місця виконання робіт можливе шляхом закупівлі відповідних послуг у спеціалізованого суб’єкта господарювання. Потреба у закупівлі послуг з перевезення лісозаготівельної техніки є додатковою потребою Замовника, яка виникла після здійснення закупівлі за тотожним предметом закупівлі у поточному році та яку Замовник не міг передбачити на момент здійснення такої закупівлі. Відповідно до абзацу третього пункту 15 Особливостей, у разі виникнення у замовника додаткової потреби, яку замовник не міг передбачити на момент здійснення закупівлі за тотожним предметом закупівлі, очікувана вартість такої додаткової потреби не додається до очікуваної вартості тотожного предмета закупівлі, закупівля якого була здійснена у поточному році, а замовник обирає вид закупівлі такого предмета закупівлі з урахуванням вартісних меж, визначених Особливостями. Отже, очікувана вартість зазначеної додаткової потреби визначається окремо та не додається до очікуваної вартості попередньої закупівлі за тотожним предметом закупівлі. Очікувана вартість додаткової потреби у закупівлі послуг з перевезення лісозаготівельної техніки становить 1 500 000.00 грн (один мільйон п’ятсот тисяч грн, 00 коп.) з ПДВ. З урахуванням зазначеної очікуваної вартості вид закупівлі визначається відповідно до вартісних меж, встановлених Особливостями, та передбачає застосування відкритих торгів. Водночас, враховуючи визначений Наказом строк виконання заходів — до 30.09.2026, проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів потребує дотримання передбачених законодавством строків, що не дає можливості забезпечити своєчасне перевезення необхідної техніки до місця надання послуг та, відповідно, належне і своєчасне виконання визначених Наказом невідкладних заходів. Таким чином, у Замовника виникла нагальна потреба у здійсненні закупівлі зазначених послуг у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, які унеможливлюють дотримання строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів. Відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Нагальність потреби та виникнення зазначених об'єктивних обставин документально підтверджуються такими документами: 1. Наказом ДП «Ліси України» від 26.08.2026 № 976 «Щодо виконання комплексу невідкладних заходів з метою забезпечення виконання завдань з оборони державного кордону» (Додаток 1). 2. Зверненням Угрупування військ (сил) «Захід» Міністерства оборони України від 27.07.2026 № 17/354. 3. Зверненням Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України від 16.08.2026 № 518/9698. Документи, зазначені у пунктах 2 та 3, не додаються до цього обґрунтування з метою недопущення розголошення інформації, яка може містити відомості щодо виконання завдань в інтересах сил безпеки і оборони України. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до підпункту 1 пункту 3.1.1. Положення про організацію публічних закупівель відокремленими підрозділами (філіями) державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України», затвердженого наказом ДП «Ліси України» від 31.12.2025 № 1950 (зі змінами), Розрахунок очікуваної вартості визначено на рівні мінімальної ціни, згідно отриманих 3-х комерційних пропозицій від потенційних надавачів відповідних послуг, які повністю відповідають кількісним, технічним та якісним характеристикам предмета закупівлі. З огляду на викладене, з метою забезпечення своєчасного виконання невідкладних заходів з оборони державного кордону та недопущення зриву встановлених строків виконання послуг, прошу надати дозвіл на закупівлю послуг з перевезення лісозаготівельної техніки (код ДК 021:2015 — 60180000-3 «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів») очікуваною вартістю 1 500 000.00 грн (один мільйон п’ятсот тисяч грн, 00 коп.) з ПДВ шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів з ФОП Шарай Віталій Вячеславович (РНОКПП: 3734706193).
Очікувана вартість: 1 500 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з перевезення лісозаготівельної техніки
Код ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Кількість 10000 кілометр
Період постачання 31.08.2026 - 11.10.2026
Місце постачання Україна, Житомирська область, Овруч, Овруцького надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Шарай Віталій Вячеславович
Ціна пропозиції 1 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:22
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 41f9ea2b41ff4f8582ceabba6a08af40
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-006519-a-a1
Постачальник: ФОП Шарай Віталій Вячеславович
Номер договору: 157-01.3.5-20260831-5з
Сума договору: 1 500 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 250 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 11.11.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір № 157-01.3.5-20260831-5з.PDF
docx
Лист пояснення_щодо кінцевих бенефіціарних власників для фіз...
p7s
sign.p7s