-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піввісь коротка права КАМАЗ Євро 2 020 шліців)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-006437-a
Завершена
9 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
710833c44f444f45aa6252c463c998e7
Внутрішній номер закупівлі:
30253261
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-006437-a
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Король Лілія Вікторівна 380667342450 vrnsmtz3dprz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-07-31-008197-a
Очікувана вартість:
9 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піввісь коротка права КАМАЗ Євро 2 020 шліців)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сьох О.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3409204499
-
Адреса:
Україна, Рівненська область, Рівне, Кулика і Гудачека, 54
Ціна пропозиції
9 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
08219bb748794377bd7599476a90a036
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-006437-a-a1
Постачальник:
ФОП Сьох О.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3409204499
-
Адреса:
Україна, Рівненська область, Рівне, Кулика і Гудачека, 54
Номер договору:
353/2026
Сума договору:
9 200.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Піввісь коротка права КАМАЗ Євро 2 020 шліців): 9 200.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.10.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний