-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з виконання аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності (поточного ремонту доріг) у м. Мостиська Львівської області (вул.Я.Мудрого) (додаткові послуги). ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь»
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-006218-a
Завершена
291 170.76
UAH з ПДВ
Номер:
d072f730d19645cfba37c4f1e6b141cc
Внутрішній номер закупівлі:
30253037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-006218-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Житловик"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32319395
-
Адреса:
81300, Україна, Львівська область, Мостиська, вул.Грушевського,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мартиненко Валентина Вікторівна +380984589446 gytlovykmostyska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування:
У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
18.06.2026 року, за результатами процедури закупівлі (UA-2026-06-18-010071-a), між Міським комунальним підприємством «Житловик» та ТОВ «АВАКС ПРОФ» було укладено договір №97 на надання послуг «Послуги з виконання аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності (поточного ремонту доріг) у м. Мостиська Львівської області (вул.Я.Мудрого) (додаткові послуги). ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь» на суму 1989984.65 грн.. Натомість є необхідність в закупівлі додаткових робіт пов’язаних з предметом договору від 10.07.2026 року №97.
З метою дотримання раніше використаних технологічних процесів, уникнення пошкодження результатів раніше виконаних робіт доцільним є укладення договору з попереднім надавачем послуг. При цьому вартість додаткових робіт становить 291170.76 грн з ПДВ, що не перевищує 50 відсотків вартості договору від 10.07.2026 року №97.
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 8 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі.
З огляду на зазначене, є підстави для здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуги за предметом «Послуги з виконання аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності (поточного ремонту доріг) у м. Мостиська Львівської області (вул.Я.Мудрого)(Додаткові послуги). ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь», відповідно до підпункту 8 пункту 13 Особливостей.
Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 8 пункту 13 Особливостей.
Очікувана вартість:
291 170.76 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за фактично надані послуги проводяться тільки після підписання Замовником представлених Виконавцем належно оформлених актів передачі-приймання послуг (Форма КБ-2в) та довідки (Форма КБ-3), рахунку на оплату,
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з виконання аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності (поточного ремонту доріг) у м. Мостиська Львівської області (вул.Я.Мудрого) (додаткові послуги). ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВАКС ПРОФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37306789
-
Контактна особа:
Грохола Наталія Мирославівна 0673528779
-
Адреса:
46400, Україна, Тернопільська область, м.Тернопіль, вул. Лукіяновича, 8
Ціна пропозиції
291 170.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
78899a26e2ef40abadef5a67fb1fffa8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-006218-a-a1
Постачальник:
ТОВ "АВАКС ПРОФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37306789
-
Адреса:
46400, Україна, Тернопільська область, м.Тернопіль, вул. Лукіяновича, 8
Номер договору:
124
Сума договору:
291 170.76 UAH з ПДВ
Сума договору:
242 642.30 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
«Послуги з виконання аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності (поточного ремонту доріг) у м. Мостиська Львівської області (вул.Я.Мудрого) (додаткові послуги). ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь»: 291 170.76000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний