• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до автотранспортних засобів в асортименті

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)

93 990.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
15
хв
48
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3c85c201e91049e3a83a6a5c76b123c2
Внутрішній номер закупівлі: 30252996
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-006181-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Тищенко Олександра 380663349711 Oleksandra.Tyshchenko@Ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 93 990.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 14:08 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 14:08 - 17.09.2026 12:00
Період оскарження: 01.09.2026 14:08 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴93 990.00 Запасні частини до автотранспортних засобів в асортименті