-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
55320000-9 - Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №15 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005996-a
Завершена
87 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
f50ae0538d87463c86dfd46278a4c3bb
Внутрішній номер закупівлі:
30252823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005996-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ № 15 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20558848
-
Адреса:
76002, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 207
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Паштетник +380509570615 pashtetnuk77@ukr.net https://school1508.webnode.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
87 600.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
55320000-9 - Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №15 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))
Кількість
1264 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Незалежності 207
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Молотковська Оксана Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3162503306
-
Адреса:
Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул Василя Стуса буд 32 к.2
Ціна пропозиції
87 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3d173db65fdf4e13bb89bb0362f3e9d2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-005996-a-a1
Постачальник:
ФОП Молотковська Оксана Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3162503306
-
Адреса:
Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул Василя Стуса буд 32 к.2
Номер договору:
2
Сума договору:
87 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 13:52
Статус:
Підписаний