-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління небезпечними відходами
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005915-a
Завершена
587 520.00
UAH з ПДВ
Номер:
6d1ca5ceeb1b46f8b4ed6e138c518142
Внутрішній номер закупівлі:
30252733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005915-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328913
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Богаченко Олександр Миколайович 380442385491 A.Bogachenko@metro.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
587 520.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з управління небезпечними відходами
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.05.2027
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЕКОЛОГІЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38358876
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, Київ, вулиця Вишгородська, будинок 28/1, офіс 3
Ціна пропозиції
587 520.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a48fb390a404432f9f36163c02043b03
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-005915-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЕКОЛОГІЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38358876
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, Київ, вулиця Вишгородська, будинок 28/1, офіс 3
Номер договору:
403-ТС-26
Сума договору:
587 520.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
489 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.05.2027 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний