-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання (Послуги з технічного опосвідчення балонів газового пожежогасіння)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005867-a
шифр закупівлі 1-166/1-26
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
1 947 496.55
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
03
год
09
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
38ec77a23e1f4564b3d63eac55ee5ea0
Внутрішній номер закупівлі:
30252688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005867-a
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14310862
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, Вишгородський район, вулиця Збройних Сил України, будинок 7/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Расулова Яна Ігорівна 380459342976 ya.rasulova@chnpp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 947 496.55 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 13:54 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 13:54 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 13:54 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 14:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 947 496.55 Послуги з технічного опосвідчення балонів газового пожежогасіння