• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації харчування (55321000-6 – Послуги з готування їжі) (послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Косівської міської ради) 10 лотів

Завершена

1 448 280.00 UAH без ПДВ
Номер: fc2fc565248b4be6b09efcde571986e8
Внутрішній номер закупівлі: 30252683
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-005846-a   
Замовник: Відділ освіти Косівської міської ради
Контактна особа: Лозован Оксана Онуфріївна +380347824784 osvita.kosiv.mr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2026-08-13-013499-a
Очікувана вартість: 1 448 280.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
лот № 7 – Послуги з організації гарячого харчування учнів Пістинського ліцею
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 78633, Україна, Івано-Франківська область, с. Пістинь Пістинський ліцей, вул. Героїв України, 33-а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Тодорак Олеся Юріївна
Ціна пропозиції 1 448 280.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:56
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9a2f8146f3d0409a88c12c17f3c5f56b
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-005846-a-a1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Тодорак Олеся Юріївна
Номер договору: 73
Сума договору: 1 448 280.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
Інформація КБВ
Витяг ЄДР