-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіолокаційна станція Czech Sokil Radar RT02 за кодом ДК 021:2015: 38110000-9 «Навігаційні прилади» в межах реалізації проекту Модернізація телекомунікаційних систем та систем виявлення повітряних цілей «Upgrading the Telecommunications and drone detections system» (ROUA00211 «Safe Borders» ), який фінансується за кошти Європейського Союзу, в рамках Програми Interreg VI-A NEXT Румунія-Україна 2021-2027 Project № ROUA00211 «Safe Borders» , CPV code: 38110000-9 Navigational instruments.
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005852-a
Завершена
6 622 875.00
UAH без ПДВ
Номер:
6821785f427f493c89ac12df8a7645f6
Внутрішній номер закупівлі:
30252679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005852-a
Замовник:
Військова частина 2142
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321676
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Корчагіна Наталія Василівна 380687373117 mukachevo_zagin_tender_knv@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38110000-9 Навігаційні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-05-07-007395-a.
Очікувана вартість:
6 622 875.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Покупцем протягом 7 робочих днів після поставки Товарів та пред'явлення Продавцем рахунка на оплату за фактично поставлені Товари (далі – рахунок) та після підписання Сторонами накладної (акту приймання – передачі товарів).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписПродавець зобов'язаний за заявкою Покупця поставити за свій рахунок Товари у розпорядження Покупця разом з усіма документами, необхідними для того, щоб прийняти Товари на умовах цього договору, протягом 5 (п’яти) днів з моменту подання заявки Покупця. Заявка Покупця подається шляхом надсилання її на поштову адресу, або на електронну адресу.
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях5 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Радіолокаційна станція Czech Sokil Radar RT02 за кодом ДК 021:2015: 38110000-9 «Навігаційні прилади» в межах реалізації проекту Модернізація телекомунікаційних систем та систем виявлення повітряних цілей «Upgrading the Telecommunications and drone detections system» (ROUA00211 «Safe Borders» ), який фінансується за кошти Європейського Союзу, в рамках Програми Interreg VI-A NEXT Румунія-Україна 2021-2027 Project № ROUA00211 «Safe Borders» , CPV code: 38110000-9 Navigational instruments
Кількість
1 комплект
Період постачання
31.08.2026 - 15.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ФСК Будінвест»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36070491
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, Київ, проспект Лісовий, буд. 39
Ціна пропозиції
6 622 875.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
175d9c6e3f8b4b9d822bc85f58b26bf2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-005852-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ФСК Будінвест»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36070491
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, Київ, проспект Лісовий, буд. 39
Номер договору:
249-26
Сума договору:
6 622 875.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Радіолокаційна станція Czech Sokil Radar RT02 за кодом ДК 021:2015: 38110000-9 «Навігаційні прилади» в межах реалізації проекту Модернізація телекомунікаційних систем та систем виявлення повітряних цілей «Upgrading the Telecommunications and drone detections system» (ROUA00211 «Safe Borders» ), який фінансується за кошти Європейського Союзу, в рамках Програми Interreg VI-A NEXT Румунія-Україна 2021-2027 Project № ROUA00211 «Safe Borders» , CPV code: 38110000-9 Navigational instruments: 6 622 875.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний