-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні шини
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005851-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 18:00)
63 720.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
01
год
54
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
038c088695cd4e2285d1f129c22f92c0
Внутрішній номер закупівлі:
30252669
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005851-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ДІАГНОСТИКИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41303988
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кривенко Владислав Миколайович 380633008052 kryvenko@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
63 720.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 13:53 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 13:53 - 17.09.2026 18:00
Період оскарження:
01.09.2026 13:53 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 12:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴63 720.00 Лот 1 - Автомобільні шини