• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 ( CPV 2008) - 31150000-2- Баласти для розрядних ламп чи трубок (Система резервного живлення на основі гібридного інвертора потужністю 30 кВт (3 фази) з системою накопичення електричної енергії та монтаж і підключення)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 10:00)

1 000 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
03
год
45
хв
43
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1f6958fb2d3a4d1a81337932d71c3fc0
Внутрішній номер закупівлі: 30252583
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-005760-a   
Замовник: КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва"
Контактна особа: Крюкова Лариса 380445251909 kkzakupivlykp2026@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 13:52 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 13:52 - 17.09.2026 10:00
Період оскарження: 01.09.2026 13:52 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 12:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 000 000.00 ДК 021:2015 ( CPV 2008) - 31150000-2- Баласти для розрядних ламп чи трубок (Система резервного живлення на основі гібридного інвертора потужністю 30 кВт (3 фази) з системою накопичення електричної енергії та монтаж і підключення)