-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціальні харчові суміші для дієтичного харчування хворих на фенілкетонурію
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005675-a
З метою безперебійного забезпечення продуктами лікувального харчування хворих на фенілкетонурію, та на виконання постанови КМУ від 31.03.2015 р.№160 "Про затвердження Порядку забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання ,лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання" проводиться дана закупівля. Єдиний критерій оцінки – Ціна – 100%.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
134 170.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
15
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6fe9162102ba491a9961e92a57b73eec
Внутрішній номер закупівлі:
30252504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005675-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №7" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37862122
-
Адреса:
50102, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Миколи Міхновського, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Бай +380964050236 kr.cpmsd7amb1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
134 170.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 13:45 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 13:45 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 13:45 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 12:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴134 170.00 Comida-PKU С/ Коміда-ФКУ С