-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілей
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005490-a
Завершена
261 038.46
UAH з ПДВ
Номер:
36b8c212f61143dcbf4ee7f5611711cb
Внутрішній номер закупівлі:
30252312
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005490-a
Замовник:
Військова частина А5100
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642776
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
261 038.46 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля KG Mobility Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESSP263165
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 11.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля SSANGYONG Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESPP222243
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 11.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля KG Mobility Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESSP263182
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 11.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля KG Mobility Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESSP263180
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 11.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля KG Mobility Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESSP263353
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 11.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля KG Mobility Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESSP263380
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 11.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
261 038.46 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d1c6e9163c33433bb4223c257aef8ec0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-005490-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
501
Сума договору:
261 038.46 UAH з ПДВ
Сума договору:
217 532.05 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля KG Mobility Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESSP263165: 30 505.10000 UAH без ПДВ
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля SSANGYONG Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESPP222243: 27 152.35000 UAH без ПДВ
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля KG Mobility Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESSP263182: 36 485.60000 UAH без ПДВ
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля KG Mobility Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESSP263180: 39 017.50000 UAH без ПДВ
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля KG Mobility Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESSP263353: 31 789.90000 UAH без ПДВ
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля KG Mobility Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESSP263380: 52 581.60000 UAH без ПДВ
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля SSANGYONG Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESPP222243: 27 152.35000 UAH без ПДВ
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля KG Mobility Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESSP263182: 36 485.60000 UAH без ПДВ
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля KG Mobility Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESSP263180: 39 017.50000 UAH без ПДВ
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля KG Mobility Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESSP263353: 31 789.90000 UAH без ПДВ
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля KG Mobility Musso Grand, шасі (VIN-код) № KPAX62EESSP263380: 52 581.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 13:33
Статус:
Підписаний