-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт - облаштування інклюзивного спортивного майданчика з безбар’єрним доступом в ТЗОШ №28 за адресою бульвар Дмитра Вишневецького, 8 в м.Тернополі. (громадський бюджет) (ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005481-a
Завершена
1 457 512.70
UAH без ПДВ
Номер:
66b2f9dc49da4115859d05c0ed3e4fac
Внутрішній номер закупівлі:
30252287
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005481-a
Замовник:
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039862
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Дмитра Вишневецького,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черняк Костянтин Володимирович 380982416718 school28te@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 457 512.70 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт - облаштування інклюзивного спортивного майданчика з безбар’єрним доступом в ТЗОШ №28 за адресою бульвар Дмитра Вишневецького, 8 в м.Тернополі. (громадський бюджет) (ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи)
Кількість
1 робота
Період постачання
31.08.2026 - 01.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Кузів Михайло Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3353402017
-
Контактна особа:
Кузів Михайло Михайлович 380988530034
-
Адреса:
46009, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул.Львівська, 4
Ціна пропозиції
1 457 512.70 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e48129d942be4d489f1e31fbfc45b3e1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-005481-a-a1
Постачальник:
ФОП Кузів Михайло Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3353402017
-
Адреса:
46009, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул.Львівська, 4
Номер договору:
9/26
Сума договору:
1 457 512.70 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний