-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Стрийської гімназії №4 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області (згідно коду ДК 021:2015: 55510000-8 - послуги їдалень)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005450-a
Відомості про КБВ не зазначаються, оскільки Постачальник є фізичною особою-підприємцем, для якого за законодавством та у ЄДР подання інформації про бенефіціарів не передбачено.
Завершена
2 949 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
c2b01c736b924065b4ed39b06201ff74
Внутрішній номер закупівлі:
30252277
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005450-a
Замовник:
СТРИЙСЬКА ГІМНАЗІЯ №4 СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22414423
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Бобикевича, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Іванова +380686647386 schooln4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-08-21-007712-a
Очікувана вартість:
2 949 750.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гарячі сніданки для учнів 1-4 класів Стрийської гімназії № 4 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
Кількість
12255 штука
Період постачання
до 31.12.2026
гарячі сніданки для учнів 5-9 класів Стрийської гімназії №4 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
Кількість
25935 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Гарячі обіди для пільгових категорій дітей Стрийської гімназії №4 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
Кількість
285 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПЕТЛЬОВАНА МАРІЯ ПАВЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3429307803
-
Адреса:
82441, Україна, Львівська область, Стрийський р-н село Верчани вул.Шевченка будинок 37а
Ціна пропозиції
2 949 750.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9c8f92b9910749b5a9b3c7246bfa752a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-005450-a-a1
Постачальник:
ПЕТЛЬОВАНА МАРІЯ ПАВЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3429307803
-
Адреса:
82441, Україна, Львівська область, Стрийський р-н село Верчани вул.Шевченка будинок 37а
Номер договору:
26
Сума договору:
2 949 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 13:25
Статус:
Підписаний