• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Комплект меблів для їдальні для ТПШ №2

Завершена

86 040.00 UAH без ПДВ
Номер: 7051ed256f1144748cf1112251402876
Внутрішній номер закупівлі: 30252209
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-005394-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Гудзь Ліна 380989285923 linahudz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Обґрунтування умови застосування: Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Очікувана вартість: 86 040.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект меблів для їдальні для ТПШ №2
Код ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому
Кількість 12 штука
Період постачання до 31.10.2026
Місце постачання 46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Заклад освіти Управління освіти і науки ТМР На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Рівненське НВП УТОГ
Ціна пропозиції 86 040.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 78ca901a958148c39fb75748f8da655c
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-005394-a-a1
Постачальник: Рівненське НВП УТОГ
Номер договору: 169
Сума договору: 86 040.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 01.09.2026 09:00
Статус:
Підписаний