-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контролери
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005309-a
Завершена
220 080.00
UAH без ПДВ
Номер:
c3373456af36452293c187968e353e0b
Внутрішній номер закупівлі:
30252124
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005309-a
Замовник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козловцева Ірина Валеріївна +380385445628 zak@teplovik.org
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
220 080.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях100 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Контролер керування тепловим пунктом (котельною) та моніторингу приладів обліку IonSot OS.07.КЕ.16D. 16А.GSM
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, м.Старокотянтинів, вул.Героїв Небесної Сотні 3
На карті
Контролер IonSot -OS.07.Mini-STМ
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул.Героїв Небесної Сотні 3
На карті
Плата інтерфейсна «UH50/UH550» TTL
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул.Героїв Небесної Сотні 3
На карті
Плата інтерфейсна Sharky 775 TTL
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул.Героїв Небесної Сотні 3
На карті
Плата додаткова на чотири імпульсних лічильники
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул.Героїв Небесної Сотні 3
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Оупен Систем"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23843190
-
Контактна особа:
Ляпун Олександр Володимирович 0689163685
-
Адреса:
29006, Україна, Хмельницька область, м.Хмельницький, вул.Героїв АТО, 5/1 кв.14
Ціна пропозиції
220 080.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
515a6400b43f42bbab494c04078ae640
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-005309-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Оупен Систем"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23843190
-
Адреса:
29006, Україна, Хмельницька область, м.Хмельницький, вул.Героїв АТО, 5/1 кв.14
Номер договору:
77
Сума договору:
220 080.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний