-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів спеціального призначення
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005266-a
Завершена
57 411.60
UAH з ПДВ
Номер:
b3ed980e64ec4d5995215fd72da38648
Внутрішній номер закупівлі:
30252084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005266-a
Замовник:
Військова частина А5100
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642776
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
57 411.60 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля спеціального призначення DAEWOO SBM 6AM 350, шасі
(VIN-код) № авто: Y89934310S1A16424 шасі: Y796AM420RBE89204
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 11.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
57 411.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a5db2771da6b41bc85b44e91e423843f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-005266-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
499
Сума договору:
57 411.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
47 843.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуга з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобіля спеціального призначення DAEWOO SBM 6AM 350, шасі
(VIN-код) № авто: Y89934310S1A16424 шасі: Y796AM420RBE89204: 47 843.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 13:23
Статус:
Підписаний