-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005257-a
Завершена
115 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
cf7a175424124c98ab38f1a94505c706
Внутрішній номер закупівлі:
30252073
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005257-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я Мар'янівської селищної ради
(ВОМСОЗ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
44258315
-
Адреса:
45744, Україна, Волинська область, селище Мар'янівка, вул. Незалежності, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Юрчук +380987110848 maryanivka_zakupivli2@ukr.net https://maryanivskatg.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
115 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість
2300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Україна, Волинська область, Мар'янівська ТГ, заклади загальної середньої освіти, заклади дошкільної освіти Мар'янівської ТГ
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАСЛІЧУК ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3156012317
-
Адреса:
45793, Україна, Волинська область, Луцький р-н село Новостав, Берестечківська ТГ вул.Центральна будинок 6
Ціна пропозиції
115 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
65b4593b7a384ad29101232540a8e390
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-005257-a-a1
Постачальник:
МАСЛІЧУК ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3156012317
-
Адреса:
45793, Україна, Волинська область, Луцький р-н село Новостав, Берестечківська ТГ вул.Центральна будинок 6
Номер договору:
135
Сума договору:
115 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 13:22
Статус:
Підписаний