-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне та презентаційне обладнання для оснащення інноваційної лабораторії 3D-дизайну, 3D-друку та архітектури (Код ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина))
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005115-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
600 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
54
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a9ef5195404f44bfbe4e284e8e7622de
Внутрішній номер закупівлі:
30251936
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005115-a
Замовник:
Заклад професійної освіти «Дніпровський професійний технологічний коледж»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541409
-
Адреса:
51000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Царичанка, вул. Соборна, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій ГОРДІЄНКО +380989027739, +380632026315, +380632026315 dneprnvc@ukr.net https://dptc.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 13:10 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 13:10 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 13:10 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 12:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 Комп’ютерне та презентаційне обладнання для оснащення інноваційної лабораторії 3D-дизайну, 3D-друку та архітектури (Код ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина))