-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Детектор FPV дронів Видун PRO з виявленням LoRa сигналів до 4000 м
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005112-a
Активна
74 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
e6b41575169c469380235352c854d475
Внутрішній номер закупівлі:
30251920
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005112-a
Замовник:
КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
34836909
-
Адреса:
44500, Україна, Волинська область, м. Камінь-Каширський, ВУЛИЦЯ ВОЛЯ, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яцук Анна Володимирівна 0973709619 annadrozdik632@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
74 800.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Детектор FPV дронів Видун PRO з виявленням LoRa сигналів до 4000 м
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
44500, Україна, Волинська область, м. Камінь-Каширський, ВУЛИЦЯ ВОЛЯ, будинок 2
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Бомба Анна Сергіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3468300820
-
Адреса:
21007, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вулиця Академіка Янгеля, Зазначення інформації про КБВ для ФОП не вимагається
Ціна пропозиції
74 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5bba2d6956924a079ffece225982f354
Постачальник:
Бомба Анна Сергіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3468300820
-
Адреса:
21007, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вулиця Академіка Янгеля, Зазначення інформації про КБВ для ФОП не вимагається
Номер договору:
131
Сума договору:
74 900.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Детектор FPV дронів Видун PRO з виявленням LoRa сигналів до 4000 м : 37 450.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 13:10
Статус:
Підписаний