-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з облаштування майданчиків для роздільного збирання побутових відходів на теріторії Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області за кодом ДК 021:2015 - 45450000-6
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-004994-a
Завершена
2 363 412.54
UAH без ПДВ
Номер:
0d990597843f4b1fb5ddc62f54feb150
Внутрішній номер закупівлі:
30251822
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-004994-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" КИСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45604074
-
Адреса:
15530, Україна, Чернігівська область, Чернігівський р-н, село Вознесенське, вул.Центральна, будинок 43Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Лаврищев +380937649109 kiselivka_kp_blagoustriy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 363 412.54 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з облаштування майданчиків для роздільного збирання побутових відходів на теріторії Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області за кодом ДК 021:2015 - 45450000-6
Кількість
1 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КУЦ ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2960714092
-
Адреса:
15505, Україна, Чернігівська область, Чернігівський р-н село Трисвятська Слобода вул.Польова будинок 4
Ціна пропозиції
2 363 412.54 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5a597128d9a24e5086ac8c07ea4754f3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-004994-a-a1
Постачальник:
КУЦ ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2960714092
-
Адреса:
15505, Україна, Чернігівська область, Чернігівський р-н село Трисвятська Слобода вул.Польова будинок 4
Номер договору:
28/08/2026
Сума договору:
2 363 412.54 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 13:01
Статус:
Підписаний