-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо для шкільних автобусів (ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-004946-a
Завершена
1 568 250.00
UAH з ПДВ
Номер:
204fbea73348473ba2fb7a18eea3b9fb
Внутрішній номер закупівлі:
30251788
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-004946-a
Замовник:
Маловільшанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358619
-
Адреса:
09175, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н, с. Мала Вільшанка, вул. Перемоги, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Галина Смотрицька +380967680339 js5876068@gmail.com http://malavilshankagromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 568 250.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо дизельне ДП-Л Євро5-ВО
Кількість
18540 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАСТ-ОІЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45911438
-
Контактна особа:
+380636353171
-
Адреса:
65036, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Ріхтера Святослава будинок 134 приміщення 6
Ціна пропозиції
1 568 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2f2a20fd61eb4b959e27243e423e64d3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-004946-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАСТ-ОІЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45911438
-
Адреса:
65036, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Ріхтера Святослава будинок 134 приміщення 6
Номер договору:
180-08/26
Сума договору:
1 568 250.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 306 875.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 12:46
Статус:
Підписаний