-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
55320000-9 - Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів1-11 класів Радчанського ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)) (сніданки)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-004873-a
Завершена
549 720.00
UAH без ПДВ
Номер:
c601682d97cc4dd2bd3fb6e4f1cba2b4
Внутрішній номер закупівлі:
30251727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-004873-a
Замовник:
РАДЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562837
-
Адреса:
77457, Україна, Івано-Франківська область, с. Радча, вул. Шевченка,40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Іванишин +380978003518 radcha40@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
549 720.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
55320000-9 - Послуги з організації харчування(послуги з організації гарячого харчування учнів1-11 класів Радчанського ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)) (сніданки)
Кількість
18 день
Період постачання
02.09.2026 - 25.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Матківська Марія Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3751204564
-
Адреса:
77454, Україна, Івано-Франківська область, с.Драгомирчани, Івано-Франківський р-н село Драгомирчани вул. Незалежності будинок 49
Ціна пропозиції
549 720.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 12:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
40dd4112ed584837ab07d57dca16af85
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-004873-a-a1
Постачальник:
Матківська Марія Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3751204564
-
Адреса:
77454, Україна, Івано-Франківська область, с.Драгомирчани, Івано-Франківський р-н село Драгомирчани вул. Незалежності будинок 49
Номер договору:
41
Сума договору:
549 720.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 12:52
Статус:
Підписаний