• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Сіль таблетована

Завершена

225 521.00 UAH без ПДВ
Номер: 46b6009c852341b28fd52c21c1fa7358
Внутрішній номер закупівлі: 30251699
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-004860-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОЕФЕКТ" ВІЛЬНОГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Юлія Бігун +380950227559 energyefect@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 225 521.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сіль таблетована
Код ДК 021:2015: 14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натрію
Кількість 13500 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 51700, Україна, Дніпропетровська область, м.Вільногірськ, вулиця Центральна 8 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЗІНЧЕНКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
Ціна пропозиції 225 521.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 12:55
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b26d83742a2c486abf51b2126ded43c0
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-004860-a-a1
Постачальник: ЗІНЧЕНКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
Номер договору: 11/08
Сума договору: 225 521.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 12:52
Статус:
Підписаний