-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт сходової клітки комунального закладу "Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №38 комбінованого типу Луцької міської ради" по вул. Олени Пчілки, 54 в м. Луцьк
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-004821-a
Завершена
238 360.00
UAH без ПДВ
Номер:
c4bb88f9e8c64134919e12b563335208
Внутрішній номер закупівлі:
30251658
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-004821-a
Замовник:
Департамент освіти Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44186267
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, вул.Шевченка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куць Оксана Петрівна 380332723160 oksana.kuts05@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Відмінено відкриті торги UA-2026-07-14-010543-a
Очікувана вартість:
238 360.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт сходової клітки комунального закладу "Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №38 комбінованого типу Луцької міської ради" по вул. Олени Пчілки, 54 в м. Луцьк
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
фізична особа-підприємець Клямар Іван Феодосійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3173103358
-
Адреса:
44214, Україна, Волинська область, с. Підкормілля, Любешівський р-н, вул. Піщана, 15
Ціна пропозиції
238 360.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 12:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ab479126e1a40a59f4821bc588895f5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-004821-a-a1
Постачальник:
фізична особа-підприємець Клямар Іван Феодосійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3173103358
-
Адреса:
44214, Україна, Волинська область, с. Підкормілля, Любешівський р-н, вул. Піщана, 15
Номер договору:
75/08/26
Сума договору:
238 360.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний