-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори (Сканер радіочастотного спектру мобільного зв'язку "Етерскоп")
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-004794-a
Завершена
92 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
235b1224faf64b2681fb2298490a13d6
Внутрішній номер закупівлі:
30251634
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-004794-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Биряк Юлія Анатоліївна +380631451072 2854352@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
92 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сканер радіочастотного спектру мобільного зв'язку "Етерскоп"
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Шатрова Інна Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2289506380
-
Контактна особа:
Шатрова І А 0959435638
-
Адреса:
04210, Україна, м. Київ
Ціна пропозиції
92 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 12:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6ea97823b8d942b8bd0ca35f38b5c6a6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-004794-a-a1
Постачальник:
ФОП Шатрова Інна Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2289506380
-
Адреса:
04210, Україна, м. Київ
Номер договору:
№ 577 ВПЗ
Сума договору:
92 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний