-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Похоронне приладдя
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-004737-a
Завершена
40 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f6b1870f56414d7e9411173df3d99f1c
Внутрішній номер закупівлі:
30251578
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-004737-a
Замовник:
Дніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
×
-
Код ЄДРПОУ:
08353525
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пустовий Віктор 380991278838 victor.krin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труна
Кількість
4 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Хрест
Кількість
4 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Табличка
Кількість
4 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Подушка з наволочкою
Кількість
4 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Запинало
Кількість
4 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Рушникове полотно (розписати)
Кількість
4 комплект
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Поховальний набір
Кількість
4 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Рушник на хрест
Кількість
4 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Прапор
Кількість
4 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Вінок
Кількість
4 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Стрічка з написом
Кількість
4 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сидорова Галина Олексіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2202909641
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Самар, Українська буд.7 кв. 130
Ціна пропозиції
40 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 12:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
78530d8193ce41a6b7c324fb9506a03a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-004737-a-a1
Постачальник:
ФОП Сидорова Галина Олексіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2202909641
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Самар, Українська буд.7 кв. 130
Номер договору:
72
Сума договору:
40 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Труна: 5 000.00000 UAH без ПДВ
Хрест: 750.00000 UAH без ПДВ
Табличка: 100.00000 UAH без ПДВ
Подушка з наволочкою: 250.00000 UAH без ПДВ
Запинало: 650.00000 UAH без ПДВ
Рушникове полотно (розписати): 750.00000 UAH без ПДВ
Поховальний набір: 250.00000 UAH без ПДВ
Рушник на хрест: 170.00000 UAH без ПДВ
Прапор: 180.00000 UAH без ПДВ
Вінок: 1 800.00000 UAH без ПДВ
Стрічка з написом: 100.00000 UAH без ПДВ
Хрест: 750.00000 UAH без ПДВ
Табличка: 100.00000 UAH без ПДВ
Подушка з наволочкою: 250.00000 UAH без ПДВ
Запинало: 650.00000 UAH без ПДВ
Рушникове полотно (розписати): 750.00000 UAH без ПДВ
Поховальний набір: 250.00000 UAH без ПДВ
Рушник на хрест: 170.00000 UAH без ПДВ
Прапор: 180.00000 UAH без ПДВ
Вінок: 1 800.00000 UAH без ПДВ
Стрічка з написом: 100.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 09:05
Статус:
Підписаний