-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур’єрські послуги (доставка по Україні): вантажі від 0.5 кг (основний постачальник) (ID тендера на "tender.privatbank.ua":PB-2026-04-30-3069260) (Звіт про укладення договору)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-004581-a
Завершена
1 760 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
211475be2a5541f990b9806728b0f27b
Внутрішній номер закупівлі:
30251423
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-004581-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРИВАТБАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14360570
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 1Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мірошник Ольга Володимирівна 380955259978 olga.miroshnik@privatbank.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
64120000-3 Кур’єрські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 760 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кур’єрські послуги по Україні
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2028
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "МІСТ ЕКСПРЕС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36152228
-
Контактна особа:
Ющенко Павло Сергійович 380673572213 Pavlo.Yushchenko@meest.com
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, ЗЕЛЕНА, 147
Ціна пропозиції
1 760 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 12:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
88b85ce8c2f942fbba31f3ed7e349c2b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-004581-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "МІСТ ЕКСПРЕС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36152228
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, ЗЕЛЕНА, 147
Номер договору:
П-0193426-О
Сума договору:
1 760 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 466 666.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Кур’єрські послуги по Україні: 1 760 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.10.2026 00:00 - 30.09.2028 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний