-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експертні послуги
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-004462-a
Завершена
320 607.00
UAH без ПДВ
Номер:
f4956abb0b214c42af43f4e510659b0b
Внутрішній номер закупівлі:
30251303
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-004462-a
Замовник:
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25667254
-
Адреса:
08140, Україна, Київська область, село Білогородка Бучанський р-н, вулиця Володимирська, будинок 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Завалецька Іванна Валентинівна +380679544523 belogorodka-sh-2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71319000-7 Експертні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
ОБГРУНТУВАННЯ
здійснення закупівлі без використання
електронної системи закупівель на підставі абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей
Абзацом 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли, роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Касаційний адміністративний суд Верховного Суду по справі №320/5680/25, адміністративне провадження №П/990/132/25 13 листопада 2025 року призначив у справі комплексну судову будівельно-економічну експертизу. Також даною ухвалою визначено, що проведення експертизи доручити Київському науково-дослідному інституту судових експертиз (вулиця Смоленська, 6, Київ, 03057).
Таким чином, враховуючи вищезазначене, закупівлю послуг з проведення експертизи № 1974/26-45/1996/26-70 згiдно з ухвалою Верховного Суду у складi колегiї Касацiйного адмiнiстративного суду вiд 13.11.2025 у справi № 320/5680/25 доцільно проводити шляхом опублікування звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель на підставі абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей - роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Документальним підтвердженнням відсутність конкуренції є ухвала Верховного Суду у складi колегiї Касацiйного адмiнiстративного суду вiд 13.11.2025 у справi № 320/5680/25.
Очікувана вартість:
320 607.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Експертні послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02883096
-
Контактна особа:
Теплицький Броніслав Броніслоавович 0442002944
-
Адреса:
03057, Україна, Київська область, м. Київ, вул.Сім"ї Бродських 6
Ціна пропозиції
320 607.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 12:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2221f8b2975f45728d8b6c07fe3fe69a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-004462-a-a1
Постачальник:
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02883096
-
Адреса:
03057, Україна, Київська область, м. Київ, вул.Сім"ї Бродських 6
Номер договору:
2350/06-26
Сума договору:
320 607.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний