• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття вулиці Романа Шухевича, м. Коростень, Житомирської обл.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 00:00)

4 212 133.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
04
год
13
хв
43
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ed63d52887d248b3b5d0d6b1abc7357b
Внутрішній номер закупівлі: 30251224
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-004380-a   
Замовник: Комунальне виробничо - господарське підприємство
Контактна особа: Губарець Катерина Віталіївна 0414296433 kvgp-2017@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 212 133.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 12:27 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 12:27 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 12:27 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 11:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 212 133.33 Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття вулиці Романа Шухевича, м. Коростень, Житомирської обл.