-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Морозильна камера FV58/86-1LMI480
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-004363-a
Завершена
174 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
874263faec77401aa679c84656c7014c
Внутрішній номер закупівлі:
30251210
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-004363-a
Замовник:
Державний університет "Житомирська політехніка "
×
-
Код ЄДРПОУ:
05407870
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ЧУДНІВСЬКА, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Власюк Олена Василівна 380412241948 elenavlassuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
174 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Морозильна камера FV58/86-1LMI480
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
10005, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ЧУДНІВСЬКА, будинок 103
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТИТАН ТЕХНІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41181769
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, Запоріжжя, 69095, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Олександрівський район, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 4
Ціна пропозиції
174 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 12:26
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9db335602bd94c589fba5721a0c6d074
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-004363-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТИТАН ТЕХНІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41181769
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, Запоріжжя, 69095, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Олександрівський район, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 4
Номер договору:
212
Сума договору:
174 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
145 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Морозильна камера FV58/86-1LMI480: 145 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний