-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельний генератор номінальною потужністю 30 кВт.
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-004282-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
378 559.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
46
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a2a32815035647edbaafd01324535698
Внутрішній номер закупівлі:
30251130
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-004282-a
Замовник:
ДП "БЦКТ"МІКРОТЕК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22900497
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віктор Ємець +380751033177 microtek.zakupka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31121100-1 Дизель-генераторні установкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
378 559.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 12:22 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 12:22 - 17.09.2026 10:00
Період оскарження:
01.09.2026 12:22 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴378 559.17 Дизельний генератор номінальною потужністю 30 кВт.