-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали (закупівля медичних матеріалів для забезпечення проведення науково-дослідних робіт на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-004200-a
Завершена
20 811.88
UAH з ПДВ
Номер:
415e20a20b814c8794bad47156807ebb
Внутрішній номер закупівлі:
30251058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-004200-a
Замовник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роксолана Жолобчук +380442393235 viddil_dogovoriv@ukr.net https://knu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
20 811.88 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ємність для зважування ПС (Kartell) (11101/03/30 мл)
Кількість
100 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Ємність для зважування ПС (Kartell) (11100/03/5 мл) (біла)
Кількість
100 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Петля 10 мкл калібрована синя стерильна полістирольна в індивідуальній flow-pack упаковці
Кількість
60 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Шпатель дригальського 40х149 мм стерильний полістирольний
Кількість
50 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
СМУЖКА ІНДИКАТОРНА УНІВЕРСАЛЬНА ph 0-14
Кількість
7 паковання
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Емність для зважування ПС (Kartell) (11102/09/100 мл) чорна
Кількість
100 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Чашка петрі 90х14 мм полістирольна без вентиляційних опор стерилізована, 20 шт
Кількість
29 набір
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Планшет культуральний thermo scientific™ biolite™ 130188 -96-лунковий пласкодонний оброблений з поверхнею росту 0.32 см² стерильний з кришкою
Кількість
12 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтри шприцеві fisherbrand™ стерильні з поліефірсульфоновою мембраною діаметром 33 мм з розміром пор 0.2 мкм, 50 шт
Кількість
1 набір
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Петля 10 мкл калібрована синя стерильна полістирольна упакована по 10 шт в zip упаковку
Кількість
6 набір
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Наконечники типу gilson® об’ємом 2-200 мкл жовті поліпропіленові для дозаторів
Кількість
1 набір
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Наконечники універсальні об’ємом 50-1000 мкл сині поліпропіленові для дозаторів, 1000 шт
Кількість
1 набір
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Мікропробіркa об'ємом 2.0 мл (10.3х40.5 мм) градуйована з полем для записів поліпропіленова з пласкою кришкою, 500 шт
Кількість
1 набір
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Петлі стерильні з двома петлями, 10 μl (мкл) та 1 μl (мкл), жовтого кольору, індивідуально упаковані. (6005/SG/CS)
Кількість
74 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Шпатель стоматологічний, двосторонній для роботи з цементами SURGIWELOMED
Кількість
5 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕАЛАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33239012
-
Адреса:
03142, Україна, м. Київ, м. Київ, БУЛЬВ.ВЕРНАДСЬКОГО будинок 38-А
Ціна пропозиції
20 811.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 12:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e46f203a18f3470188406070a562cca0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-004200-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕАЛАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33239012
-
Адреса:
03142, Україна, м. Київ, м. Київ, БУЛЬВ.ВЕРНАДСЬКОГО будинок 38-А
Номер договору:
НДЧ 143/08
Сума договору:
20 811.88 UAH з ПДВ
Сума договору:
17 436.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 11:56
Статус:
Підписаний