-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації, оформлення та облаштування Екіпірувального центру в рамках забезпечення участі офіційної делегації національної збірної команди України в ІV Юнацьких Олімпійських іграх в м. Дакар (Республіка Сенегал)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-004177-a
Завершена
126 650.00
UAH без ПДВ
Номер:
c539376115ff4197a33b271aba8d9c0d
Внутрішній номер закупівлі:
30251028
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-004177-a
Замовник:
Громадська організація «Національний олімпійський комітет України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
00013238
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, вулиця Еспланадна, будинок 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голубенко Анастасія Вікторівна 380669800129 holubenko@noc-ukr.org
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Здійснюється закупівля послуг, необхідних для проведення спортивних заходів, спортивних змагань, заходів з фізичної культури і спорту, фізкультурно-спортивної реабілітації, що включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на відповідний рік
Обґрунтування умови застосування:
Здійснюється закупівля послуг, необхідних для проведення спортивних заходів, спортивних змагань, заходів з фізичної культури і спорту, фізкультурно-спортивної реабілітації, що включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на відповідний рік
ОБГРУНТУВАННЯ
підстави для здійснення закупівлі послуг без застосування відкритих торгів, відповідно до підпункту 11 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами)
Закупівля послуги з організації, оформлення та облаштування Екіпірувального центру в рамках забезпечення участі офіційної делегації національної збірної команди України в ІV Юнацьких Олімпійських іграх в м. Дакар (Республіка Сенегал), код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: 92620000-3 - Послуги, пов'язані зі спортом, очікувана вартість закупівлі: 151 980,00 гривень (далі – Закупівля) проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 р. № 471) (зі змінами) (далі - Особливості).
Відповідно до підпункту 11 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля послуг, необхідних для проведення спортивних заходів, спортивних змагань, заходів з фізичної культури і спорту, фізкультурно-спортивної реабілітації, що включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на відповідний рік.
ІV Юнацькі Олімпійські ігри в м. Дакар (Республіка Сенегал) (забезпечення участі) включено до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2026 рік, що затверджений наказом Міністерства молоді та спорту України від 26.12.2025 № 8071 «Про затвердження Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2026 рік».
Враховуючи вищезазначене, на підставі наказу НОК України від «17» серпня 2026 року № 236-ОД «Про підготовчі заходи для організації роботи Екіпірувального центру», замовник може здійснити Закупівлю послуг шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів відповідно до підпункту 11 пункту 13 Особливостей, а саме: здійснюється закупівля послуг, необхідних для проведення спортивних заходів, спортивних змагань, заходів з фізичної культури і спорту, фізкультурно-спортивної реабілітації, що включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на відповідний рік.
У зв’язку з чим, Закупівля здійснюється без використання електронної системи закупівель відповідно до підпункту 11 пункту 13 Особливостей. З огляду на викладене, рішення уповноваженої особи щодо здійснення Закупівлі відповідає чинному законодавству України.
Очікувана вартість:
126 650.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з організації, оформлення та облаштування Екіпірувального центру в рамках забезпечення участі офіційної делегації національної збірної команди України в ІV Юнацьких Олімпійських іграх в м. Дакар (Республіка Сенегал)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сехін Сергій Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2547007575
-
Контактна особа:
Сехін Сергій Васильович 380674013204
-
Адреса:
72309, Україна, Запорізька область, Мелітополь, Шмідта 6 кв 32
Ціна пропозиції
126 650.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 12:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
896c24bf0bdd4e9499b6251db152a62b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-004177-a-a1
Постачальник:
ФОП Сехін Сергій Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2547007575
-
Адреса:
72309, Україна, Запорізька область, Мелітополь, Шмідта 6 кв 32
Номер договору:
135-ДБ
Сума договору:
126 650.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуга з організації, оформлення та облаштування Екіпірувального центру в рамках забезпечення участі офіційної делегації національної збірної команди України в ІV Юнацьких Олімпійських іграх в м. Дакар (Республіка Сенегал): 126 650.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
24.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний