-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт приміщень лікувального корпусу №1 ДЗ «ССС» Гірське повітря»
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-003946-a
Завершена
2 351 607.00
UAH без ПДВ
Номер:
9c151ee4b0d04e98b8c51fd9067e6ea7
Внутрішній номер закупівлі:
30250794
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-003946-a
Замовник:
Державний заклад "Спеціалізований (спеціальний ) санаторій "Гірське повітря"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981626
-
Адреса:
78595, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., смт.Ворохта, вул.Д.Галицького, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лубів Оксана Михайлівна 380688971272 Girske2018@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Для здійснення закупівлі «Капітальний ремонт приміщень лікувального корпусу №1 ДЗ «ССС» Гірське повітря» (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація) уповноваженою особою було оголошено проведення відкритих торгів UA-2026-08-10-006216-a.
На участь у торгах не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим електронною системою закупівель відкриті торги були відмінені автоматично.
Очікувана вартість:
2 351 607.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт приміщень лікувального корпусу №1 ДЗ «ССС» Гірське повітря»
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2027
Місце постачання
78595, Україна, Івано-Франківська область, смт Ворохта, вул.Д.Галицького, буд.5
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Окунь Петро Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3044521536
-
Контактна особа:
Окунь Петро Іванович 380686485611 pokun_77@ukr.net
-
Адреса:
78424, Україна, Івано-Франківська область, Молодків, вул.Горішнянська,19
Ціна пропозиції
2 351 607.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 12:04
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
eeb21d00969c44f98ede572ee3b25a60
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-003946-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Окунь Петро Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3044521536
-
Адреса:
78424, Україна, Івано-Франківська область, Молодків, вул.Горішнянська,19
Номер договору:
111
Сума договору:
2 351 607.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2027 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний