-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (спец.)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-003923-a
Завершена
3 940.64
UAH з ПДВ
Номер:
87fb532e3ef840bf9a6090cd14627caa
Внутрішній номер закупівлі:
30250785
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-003923-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Дрогобицька міська поліклініка" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
19163609
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Січових Стрільців, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Мариняк +0677313334 byhgalteriapol@ukr.net http://drohobych-poliklinika.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
3 940.64 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації повірки засобів вимірювальної техніки
Кількість
6 штука
Період постачання
до 18.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44907200
-
Контактна особа:
+380445370537
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Шолуденка будинок 1
Ціна пропозиції
3 940.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 12:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bc01ee1b9eec49ec9d7ba6d1ec482873
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-003923-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44907200
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Шолуденка будинок 1
Номер договору:
653
Сума договору:
3 940.64 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 284.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 12:01
Статус:
Підписаний