• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Багатофункціональні пристрої (код за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

455 071.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
41
хв
22
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d24c914c1ec64a17bee3a4d83e120270
Внутрішній номер закупівлі: 30250766
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-003912-a   
Замовник: Державне підприємство "Українські спеціальні системи"
Контактна особа: Савва Дмитро 380632067886 d.savva@uss.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 455 071.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 12:03 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 12:03 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 12:03 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 14:05

Замовники торгів

Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
UA-EDR 39816845
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ
UA-EDR 37552996

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴455 071.67 Багатофункціональні пристрої (код за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)