-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісла офісні (Івано-Франківська область)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-003863-a
Завершена
4 166.66
UAH без ПДВ
Номер:
2d891bd4ef82459fb6090ce0de787677
Внутрішній номер закупівлі:
30250711
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-003863-a
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Морозова Олена Степанівна 380953756421 zakup221@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Закупівля: UA-2026-08-17-008926-a.
Очікувана вартість:
4 166.66 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Крісла офісні (Івано-Франківська область)
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання
77701, Україна, Івано-Франківська область, смт Богородчани, вул. Шевченка, 56
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП Попик І.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3048012779
-
Контактна особа:
Попик Ігор Олегович 380961354225 popikigor813@gmail.com
-
Адреса:
77001, Україна, Івано-Франківська область, Рогатин, вул. Драгоманова, буд. 8А кв.5
Ціна пропозиції
4 166.66 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 12:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
461a365a11d04b56a743ae5559b0ffa9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-003863-a-a1
Постачальник:
ПП Попик І.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3048012779
-
Адреса:
77001, Україна, Івано-Франківська область, Рогатин, вул. Драгоманова, буд. 8А кв.5
Номер договору:
44-з
Сума договору:
4 166.66 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Крісла офісні (Івано-Франківська область): 2 083.33000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний