• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Ковбасні вироби

Завершена

640.22 UAH з ПДВ
Номер: a61e55a37312463ea5a1e6bdd16ed0f0
Внутрішній номер закупівлі: 30250689
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-003828-a   
Замовник: Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс"
Контактна особа: Тетяна Королик +380963667771 t_korolyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 640.22 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбасні вироби
Код ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродукти
Кількість 0.684 кілограм
Період постачання до 18.08.2026
Місце постачання 01024, Україна, Київська область, Київ, Банкова, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРВУС"
Ціна пропозиції 640.22 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:31
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f0bd2c644acb497795bf142c3616fdd5
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-003828-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРВУС"
Номер договору: Накладна № 57602Р
Сума договору: 640.22 UAH з ПДВ
Сума договору: 533.52 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.08.2026 00:00 - 18.08.2026 00:00
Дата підписання: 18.08.2026 11:57
Статус:
Підписаний
pdf
ТОВ Корвус інформація про КБВ.pdf
pdf
Накладна.pdf
pdf
Обгрунтування_1513.pdf