-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гільйотинні гідравлічні ножиці та Матриця штампа для штампування деталей з листового металопрокату
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-003791-a
Завершена
63 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
8ad6263652e948988cf77e6b1d94332a
Внутрішній номер закупівлі:
30250647
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-003791-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПАСАЖИРСЬКА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41022900
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ковалішина Світлана Михайлівна 380443097353 kovalishina.sv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
пп.6 п. 13 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 – «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації», наданого обґрунтування та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»; виконання вимог Порядку здійснення закупівель товарів, робіт і послуг АТ «Укрзалізниця» в умовах воєнного стану, розробленого відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р. №1178. Категорія замовника: юридична особа та/або суб’єкти господарювання, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у п. 4 ч. 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі –послуга, закупівля UA-2026-06-17-003841-a/(ПК-26П_0246_ВО), Лот №2 не відбулась
відповідні обґрунтування оприлюднені в оголошені під планом
Очікувана вартість:
63 400.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписНа 30 (тридцятий) календарний день з дати підписання видаткової накладної (для нерезидентів – з дати поставки партії товару, відповідно до рахунку-фактури (інвойса)). Якщо учасник – платник ПДВ, оплата здійснюється за умови реєстрації податкової накладної не пізніше ніж за 3 (три) календарні дні до дати оплати, визначеної цим пунктом, та оформленої згідно з вимогами законодавства України. У випадку якщо податкова накладна зареєстрована пізніше ніж за 3 (три) календарні дні до дати остаточної оплати, визначеної цим пунктом, оплата здійснюється на 5 (п’ятий) календарний день з дати реєстрації податкової накладної. У випадку якщо на дату оплати реєстрацію податкової накладної зупинено, оплата здійснюється на 5 (п’ятий) календарний день з дати отримання замовником (покупцем) повідомлення (на електронну адресу) від учасника (постачальника) з копією квитанції про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписЛот № 2 Місце поставки: м. Бахмач (Чернігівська обл.) або на адресу іншого підрозділу вказаного у рознарядці. Кількість: 8,0 шт Протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з дати надання письмової рознарядки замовником
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ніж верхній просічний 18х67х260
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Ніж нижній упорний 18х59х260
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Самойленко Маргарита Аркадіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2516705605
-
Контактна особа:
Самойленко Маргарита Аркадіївна 380679546707
-
Адреса:
49125, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Дніпро
Ціна пропозиції
63 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 11:57
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
f055c6cc6fa2407689e9b9728a33d6c3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-003791-a-a1
Постачальник:
ФОП Самойленко Маргарита Аркадіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2516705605
-
Адреса:
49125, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Дніпро
Номер договору:
ПК/МТЗ/26797/Ю
Сума договору:
63 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний