-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Подарунки та нагороди
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-003649-a
Завершена
30 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4e72075710ad4c7d84245424a727f9ba
Внутрішній номер закупівлі:
30250500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-003649-a
Замовник:
Військова частина А4804
×
-
Код ЄДРПОУ:
26624614
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська область, Кропивницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ковальов Віталій Вікторович +380950766614 zakpololga@proton.me
Класифікатор ДК 021:2015:
18530000-3 Подарунки та нагородиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до вимог п.8 Особливостей № 1275, вартість предмету закупівлі не перевищує 200 тис. грн.
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пакет 30×40 білий з символікою
Кількість
14 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавалерійська
На карті
Ручка з символікою
Кількість
28 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавалерійська
На карті
Футболка з символікою
Кількість
14 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавалерійська
На карті
Кепка з символікою
Кількість
14 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавалерійська
На карті
Прапор 135×90 з символікою
Кількість
9 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавлерійська
На карті
Термочашка з символікою
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавлерійська
На карті
Термос з символікою
Кількість
9 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавалерійська
На карті
Ліхтар з символікою
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавалерійська
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
30 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 11:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
85755b72dd6f437fbd3497b9d65ba89f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-003649-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
62
Сума договору:
30 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Пакет 30×40 білий з символікою: 26.40000 UAH без ПДВ
Ручка з символікою: 85.00000 UAH без ПДВ
Футболка з символікою: 341.00000 UAH без ПДВ
Кепка з символікою: 323.00000 UAH без ПДВ
Прапор 135×90 з символікою: 880.00000 UAH без ПДВ
Термочашка з символікою: 429.48000 UAH без ПДВ
Термос з символікою: 538.00000 UAH без ПДВ
Ліхтар з символікою: 609.00000 UAH без ПДВ
Ручка з символікою: 85.00000 UAH без ПДВ
Футболка з символікою: 341.00000 UAH без ПДВ
Кепка з символікою: 323.00000 UAH без ПДВ
Прапор 135×90 з символікою: 880.00000 UAH без ПДВ
Термочашка з символікою: 429.48000 UAH без ПДВ
Термос з символікою: 538.00000 UAH без ПДВ
Ліхтар з символікою: 609.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний