-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (55321000-6 – Послуги з готування їжі) (послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Косівської міської ради ) 10 лотів
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-003572-a
Активна
1 654 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
de6feaaa81b24b39a7fd127f2c142474
Внутрішній номер закупівлі:
30250432
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-003572-a
Замовник:
Відділ освіти Косівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44131768
-
Адреса:
78601, Україна, Івано-Франківська область, місто Косів, вулиця Шевченка 40
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лозован Оксана Онуфріївна +380347824784 osvita.kosiv.mr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-13-013499-a
Очікувана вартість:
1 654 200.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за надані послуги здійснюються Замовником протягом 10 робочих днів після підписання сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписВиконавець зобов’язується забезпечити надання послуг з моменту підписання договору до 31 грудня 2026 року
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях83 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
лот № 6 – Послуги з організації гарячого харчування учнів Косівського ліцею імені Михайла Павлика
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
78601, Україна, Івано-Франківська область, м. Косів Косівський ліцей № 2 імені Михайла Павлика, вул. Грушевського, 8
На карті