-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
каністра автомобільна АМіО 20 л
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-003339-a
Завершена
15 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
228d1512bed043c58e3af23068e429f7
Внутрішній номер закупівлі:
30250212
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-003339-a
Замовник:
КП "Рембудсервіс" Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42299936
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, місто, Україна, Горішні Плавні,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ляшенко Олександр Володимирович +380969326597 kprembudservis@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
15 300.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описканістра автомобільна АМіО 20 л
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Описканістра автомобільна АМіО 20 л
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
каністра автомобільна АМіО 20 л
Кількість
10 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ісаєнко
×
-
Код ЄДРПОУ:
2972914935
-
Контактна особа:
Ісаєнко Олександр 0969326597
-
Адреса:
39803, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Добровольського 85
Ціна пропозиції
15 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 11:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6ddc82e485bb47258b348ce13bdb0615
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-003339-a-a1
Постачальник:
ФОП Ісаєнко
×
-
Код ЄДРПОУ:
2972914935
-
Адреса:
39803, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Добровольського 85
Номер договору:
08/27
Сума договору:
15 300.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
каністра автомобільна АМіО 20 л: 1 530.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний