• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Мульчер FAE 1000мм BLO/EX-100

Завершена

602 946.96 UAH з ПДВ
Номер: 052a564976de4cf9b70d8a35e1b736d3
Внутрішній номер закупівлі: 30250183
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-003314-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради
Контактна особа: Галкевич Тетяна Валеріївна 380459748355 buchazelenbud@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 602 946.96 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мульчер FAE 1000мм BLO/EX-100
Код ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів
Кількість 1 штука
Період постачання 27.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 08292, Україна, Київська область, Буча, вул.Сілезька, будинок 3/23 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Констракшн Машинері"
Ціна пропозиції 602 946.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 11:38
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4b86864cada44fd3b2a5669a14e0e0bb
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-003314-a-a1
Постачальник: ТОВ "Констракшн Машинері"
Номер договору: 180
Сума договору: 602 946.96 UAH з ПДВ
Сума договору: 502 455.80 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Мульчер FAE 1000мм BLO/EX-100: 602 946.96000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 27.08.2026 13:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 180.pdf