-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуга з заправки та відновлення картриджів (заміна фотобарабану)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-003223-a
Завершена
45 282.00
UAH без ПДВ
Номер:
8cd1b1e06fcf4c5aaf3f982c9485cef8
Внутрішній номер закупівлі:
30250087
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-003223-a
Замовник:
Військова частина А4804
×
-
Код ЄДРПОУ:
26624614
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська область, Кропивницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ковальов Віталій Вікторович +380950766614 zakpololga@proton.me
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до вимог п.8 Особливостей № 1275, вартість предмету закупівлі не перевищує 200 тис. грн.
Очікувана вартість:
45 282.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з заправки картриджів
Кількість
150 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавалерійська
На карті
Послуга з відновлення картриджів (заміна фотобарабану)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Кавалерійська
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
45 282.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 11:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bad7d68d18684b2a8cd6d3a389748af0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-003223-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
61
Сума договору:
45 282.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуга з заправки картриджів: 300.00000 UAH без ПДВ
Послуга з відновлення картриджів (заміна фотобарабану): 282.00000 UAH без ПДВ
Послуга з відновлення картриджів (заміна фотобарабану): 282.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний