-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання та приладдя
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-003073-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
81 612.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
23
год
19
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f5d3268c56f54c40b67cb4a6aecc1798
Внутрішній номер закупівлі:
30250065
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-003073-a
Замовник:
Військова частина А0799
×
-
Код ЄДРПОУ:
08228777
-
Адреса:
Україна, м. Київ, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Шевчук Ігор Павлович +380672199925 i.shevchuk@ps.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
81 612.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 11:33 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 11:33 - 17.09.2026 12:00
Період оскарження:
01.09.2026 11:33 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 612.00 Монітори 27" Dell S2725DC (210- BSRL) та комплекти Logitech MK235 UA (920-007931)