• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Комплект антени AVENGER Booster PLUS 2.4G/5,2/5.8G в комплекті (в комплекті два кабелі) з антенним кабелем 30м RG8 для Avenger N-Type – QMA

Завершена

260 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 76c7722d9faf43db83afbd4dcdc74edf
Внутрішній номер закупівлі: 30250019
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-003147-a   
Замовник: Військова частина А 4349
Класифікатор ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект антени AVENGER Booster PLUS 2.4G/5,2/5.8G в комплекті (в комплекті два кабелі) з антенним кабелем 30м RG8 для Avenger N-Type - QMA
Код ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання
Кількість 4 комплект
Період постачання до 23.08.2026
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 260 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 11:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4eea325c67c8492cbb0cc1989042e9b6
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-003147-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 26-278
Сума договору: 260 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Комплект антени AVENGER Booster PLUS 2.4G/5,2/5.8G в комплекті (в комплекті два кабелі) з антенним кабелем 30м RG8 для Avenger N-Type - QMA: 65 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 19.08.2026 11:24
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 26-278.pdf