-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Зовнішній жорсткий диск
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-002363-a
Завершена
357 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
8c8469374a264589b9385db5aba1c20d
Внутрішній номер закупівлі:
30249300
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-002363-a
Замовник:
ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
07735288
-
Адреса:
18008, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Хоменка, 19
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Неля Золотарьова +380975950452 cherkasy_otck_fin@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Враховуючи, що спрощена закупівля UA-2026-08-18-001890-a по предмету «Зовнішній жорсткий диск» код за ДК 021:2015 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» у кількості 21 шт очікуваною вартістю 357 000,00 грн відмінена через неподання жодної пропозиції, прийнято рішення про проведення закупівлі без використання електронної системи закупівель керуючись абзацом першим пункту 9 Особливостей № 1275.
Очікувана вартість:
357 000.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зовнішній жорсткий диск 12 ТВ
Кількість
21 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
БОНДАРЕНКО ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3104728173
-
Адреса:
18030, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СИМИРЕНКІВСЬКА будинок 27 квартира 69
Ціна пропозиції
357 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 11:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7628466bcf46461ebd404607735dc234
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-002363-a-a1
Постачальник:
БОНДАРЕНКО ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3104728173
-
Адреса:
18030, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СИМИРЕНКІВСЬКА будинок 27 квартира 69
Номер договору:
357
Сума договору:
357 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Зовнішній жорсткий диск 12 ТВ: 17 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:43
Статус:
Підписаний